Dekoračné omietky

Štrukturované omietky a stierky sú výhradne ručná práca, čím budú vždy unikátne a jedninečné. Je to vynikajúci akcent v interiéri, ktorý priestor zútulní a pri správnom výbere dekoru podčiarkne jeho charakter.

BETÓN

Betón bude vždy IN.

Táto dekoračná omietka je vhodná do exteriéru aj interiéru. Je hrubovrstvová, takže prekryje drobné nerovnosti na stene. Dá sa tvarovať individuálne s menšími aj väčšími „mapami“, takže vie stena pôsobiť aj veľmi surovo aj decentne v závislosti od typu interiéru.

DIAMENTO 3D

Štruktúra s glamour efektom.

Dekoračná stierka je tenkovsrtvová, takže je nutný hladký podklad z brúsenej sadrovej stierky, vtedy zaručujeme najlepšiu tvarovateľnosť dekoru. Bez osvetlenia pôsobí zamatovo, s osvetlením zasa mení odlesky v závislosti od uhlu pohľadu. Má štruktúru a zároveň aj perleťový efekt, čím táto stena určite neostane bez povšimnutia.

KALAHARI

Decentná štruktúra „pieskom“.

Dekoračná stierka je tenkovsrtvová. S hladkým podkladom z brúsenej sadrovej stierky je štruktúra pekne vnímateľná, avšak nenásilným spôsobom v závislosti od uhlu pohľadu. Bez hladkého podkladu je stena celá zamatovo perleťová bez výraznej kresby „piesku“.

GRÉCKE OSTROVY

Decentná matná štruktúra v vnímateľná v dvoch vrstvách.

Hrubovrstvová aplikácia omietky zabezpečí, že prekryje drobné nerovnosti na stene. Dá sa tvarovať individuálne s menšími aj väčšími „mapami“ podľa individuálnych požiadaviek klienta. Je pigmentovateľná, takže sýtosť farby je len na Vás a Vašej predstave.

PERLEŤOVÝ RELIÉF

Zamat – perleť – premenlivé farby

Dekoračná stierka je tenkovsrtvová, takže je nutný hladký podklad z brúsenej sadrovej stierky. Bez osvetlenia pôsobí zamatovo, s osvetlením zasa mení odlesky v závislosti od uhlu pohľadu a typu svetla, ktoré na stenu dopadá. Stierka je hladká a vynikne svojou originalitou.

„ZAŤAHOVANÝ“ TRAVERTÍN

Matná štruktúra v rôznej zrnitosti

Hrubovrstvová aplikácia omietky zabezpečí, že prekryje drobné nerovnosti na stene. Omietka je troch hrúbkach zrnitosti, dá sa tvarovať individuálne s menšími aj väčšími „mapami“ podľa individuálnych požiadaviek klienta. Je pigmentovateľná, takže sýtosť farby je len na Vás a Vašej predstave. Aplikáciou laku sa dosahuje odolnosť voči zašpineniu a ľahká čistiteľnosť povrchu.